Kişiye Özel Anahtarlı Depo Birimleri

Eşyalarınız Bizimle Güvende!

TAŞIMA VE DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Her ölçekteki konut veya ticari ihtiyacı karşılamak için taşıma ve depolama çözümleri sunuyoruz.

ANTALYA DEPOLAMA

TİCARİ DEPOLAMA

EV EŞYASI DEPOLAMA

Ev tadilatları, küçültme ve başka bir eve taşınma sırasında depolama tesislerimizi kullanabilirsiniz. Birkaç kutunuz, sayısız biblo ve antika mobilyanız olsun, bireysel ihtiyaçlarınıza uygun farklı boyutlarda birçok saklama ünitesi çözümü sunuyoruz.

Antalya Eşya Depolama

Özel Anahtarlı Kişisel Depolama Üniteleri

Size Uygun Depolama ve Nakliye Planını
Seçin!

Taşıma ve eşya depolama alanında güvenilir bir çözüm ortağı bulmak bazen zor olabilir. Ve bir depolama şirketinin hizmetlerini analiz ettiğinizde, deneyim, çeşitlilik, fiyatlar, diğer müşterilerin görüşleri gibi çeşitli hususları hesaba katmanız gerekir.

10 yılı aşkın tecrübemizle evden eve nakliye ve depolama hizmetleri sunuyoruz. Depolama tesislerimiz, ulaşımı kolay olan, ev ve ticari depolama çözümleri sunan kendi yedek odanız veya garajınız gibidir. Bir şeyler eklemek veya çıkarmak için çalışma saatlerimizde istediğiniz sıklıkta girip çıkabilirsiniz. Tamamen güvenlidir ve esnek süreli depolama ile istediğiniz sürede, bir hafta kadar kısa bir süre veya çok daha uzun süreler kalabilirsiniz. Depolama birimizin anahtarı sadece sizde olacaktır. Kontrol tamamen sizde!

Destek İçin Her Zaman Arayabilirsiniz

Gelişmiş Kişisel Depolama Güvenliği

Kişisel Depolama İhtiyaçlarınız İçin Size Her Türlü Avantajı Sağlıyoruz

GÜVENLİ KİŞİSEL DEPOLAMA ALANLARI

Depolama Tesisimizin ve müşterilerimizin eşyalarının güvenliği en büyük önceliğimizdir!

Evimizde bulunan bazı eşyaları depolamak istedik. internet aramasında bulduğumuz Antalya Depolama firması bize parça eşya depolama hizmetinde yardımcı olacaklarını ve kolaylık sağlayacaklarını belirttiler. Görüştüğümüz firma yetkilileri istediğimiz gün ve tarihte bize hizmet verdiler. Ayrıca çok uyguna depolama hizmeti aldım herkese tavsiye ederim.

Saniye Eroğlu

Antalya’da Kentsel dönüşüm projesi kapsamına giren evimizin eşyalarını depolama gereği duyduk, ve bu iş için bildiğimiz tanıdık bir firma aradık. Tavsiye üzeri anlaştığımız Antalya Depolama firması, her şeyi planlı bir şekilde yerine getirdi. Taşıma öncesi keşif , taşıma sürecindeki paketleme, depoda yerleşim tüm bu hizmetler profesyonelce yapıldı kendilerinden çok memnun kaldık.

Cemil Bilmez

Şehir değişikliği sebebiyle eşyalarımızı bir süreliğine emanet edecek bir firma arayışına girdik araştırma yaptıktan sonra Antalya Depolama şirketinde karar kıldık sağolsunlar bizi üzmediler eşyalarımızı sorunsuz teslim edip teslim aldık herkese tavsiye ederim.

Alican Yavuz

Depolama ve Taşınma İpuçları

Blog Yazılarımızı Takip Edin!

ADRES:
Yenigöl, Yenigöl cad., 86/2 Muratpaşa, Antalya, Türkiye 

İletişim Tlf:
+90 242 229 1996