İçeriğe geç

Antalya Ev Eşyası Depolama

Antalya’da ev eşyası saklamak için profesyonel depolama seçenekleri sunuyoruz. Evinizde koyacak yer bulmakta zorlandığınız ama ileride ihtiyacınız olacağı için atamadığınız fazla eşyalarınız veya komple ev eşyanız için güvenli, anahtarı size teslim edilen oda şeklinde dizayn edilmiş depolar sürekli kullanım uygundur.

Uzun süreli veya kısa dönemli eşya depolama ihtiyaçlarınız için en uygun depoyu seçmeniz yeterli olacaktır. Antalya ev eşyası depolama alanlarımız her ölçekteki gereksinimi karşılayacak şekilde yapılmıştır. Sadece bir kaç koli olabileceği gibi bir oda eşyası, veya daha büyük konutların depolama ihtiyaçlarını karşılayacak ölçülerdedir.

her ölçekteki ev eşyası için depolama seçenekleri

Antalya Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Antalya’da ev eşyası depolama fiyatları eşyaların hacmine göre hesaplanmaktadır. Eşya depolama için fiyat listesi aşağıda olup ücretler ortalama tahmini fiyatlardır. Net fiyatlar eşyalarınızın m³ hesaplaması yapıldıktan sonra verilmektedir.

Ücretsiz ekspertiz ücretimizden faydalanarak ev eşyalarınıza bakılıp hangi boyutta bir depolama alanına ihtiyacınız olduğunu tespit ederek eşyalarınızın depolama fiyatını belirleyebiliriz. Müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilir ve ekspertiz için randevu oluşturabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen depolama fiyatlarında taşıma masrafı hariçtir. Nakliye fiyatı ve diğer sorularınız WhatsApp iletişim hattımızdan online olarak bilgi alabilir veya bizi arayabilirsiniz.

antalya eşya  depolama için whatsapp destek hattı tıkla mesaj gönder
Antalya eşya depolama için whatsapp destek hattı tıkla mesaj gönder.

Antalya’da Ev Eşyası Depolama İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Antalya ev eşyası depolama firmaları genelde merdiven altı olarak bilinen yöntemlerle depolama yapmaktadır. Antalya’da profesyonel eşya depolama şirketi olarak araştırma yaptığınızda ANTALYALIEVDENEVE firmamızın bu alanda tek ve benzersiz olduğunu görürsünüz.

Avrupa standartlarında depolama tesisine sahip olan ANTALYALIEVDENEVE depolama şirketi Antalya iklimine ve yüksek nem oranına karşı özel olarak dizayn edilmiş kişiye özel anahtarlı, oda şeklinde kafes depolar inşa etmiştir.

Özellikle uzun süreli depolama tercihlerinde iklim kaynaklı oluşabilecek yüksek nem ve rutubet kaynaklı bozulmaların önüne geçmek için tercih edilen kafes depolar, özel depo odalarında eşyalarınızın yıllarca sorunsuz saklanmasını sağlar.

antalya'da ev eşyası için güvenli depolar
güvenli eşya depoları antalya

NEM VE RUTUBET EŞYAYI BOZAR

Havalandırma sistemimizle eşyalarınıza 24 saat nefes aldırsak da depoların KAFES DEPO şeklinde olması, hava sirkülasyonunu MAXİMUM SEVİYEYE TAŞIMAKTADIR.

Önceliğimiz sizsiniz, önceliğimiz eşyalarınız.

Antalya eşya depolama tesisi güvenliği, 24 saat boyunca kameralarla izlenerek ve kayıt yapılarak kapalı devre alarm sistemleri ve gece gündüz güvenlik elemanlarıyla sağlanmaktadır.

Depolama tesisimiz haşere, kemirgen vb. etkenlere karşı korunma amacıyla düzenli olarak ilaçlama firması tarafından ilaçlanmaktadır.