İçeriğe geç

Antalya Kişisel Depolama

Antalya Kişisel Depolama Tesisleri

Antalya’da profesyonel kişisel depolama olanağı sunan ANTALYALIEVDENEVE şirketimiz depolama ve taşınma hizmetleri vermektedir. Depolama ve nakliyeyi kendimiz yapmaktayız. Böylelikle nakliye için başka bir kuruluş aramanıza gerek kalmayacaktır. Her işlem bizim tarafımızdan yapılmaktadır. de-montaj, montaj, depolama ve sonrasında eşyanızı teslim aldığınızda evinize aynı şekilde kurulum işlemleri yapılarak şirketimiz tarafından teslimi sağlanır.

Kişiye özel depo, self storage, antrepo gereksinimleriniz için sadece bir kaç parça eşya, valiz, koli, buzdolabı, televizyon, çamaşır, bulaşık makinası, mobilyalarınız veya tüm ev eşyaları için kiralık depo ünitelerimiz mevcuttur. Sadece size ait anahtarlı odayı seçerek kullandığınız kadar ödersiniz.

Erişim kolay olan depolama tesisimiz yüksek güvenlikli olup, son sistem kamera ve alarm sistemleriyle korunmaktadır. Antalya iklimi yazın aşırı sıcak ve nemli olduğu için depolama tesisimiz küf, nem, rutubete karşı özel olarak dizayn edilmiştir. Eşyalarınız yıllarca dahi depoda kalsa olumsuz şartlardan etkilenmez.

Haşereler, kemirgenler ve benzerlerinden korunmak için sürekli olarak kontrol ve ilaçlama yapılmaktadır.

Antalya’daki en iyi kişisel eşya depolama tesisi olan firmamızı istediğiniz zaman ziyaret ederek inceleyebilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.