Şehirlerarası Nakliyat Uzun Mesafe Taşımacılık

şehirlerarası nakliyat uzun mesafe taşımacılık, ekspres taşıma, moving

Şehirlerarası Ev Taşıma


ANTALYALIEVDENEVE

Şehirlerarası evden eve eve nakliyat seçeneğimiz, Ekspres taşıma diye tabir ettiğimiz hızlandırılmış hizmetimizdir. Eşyalarınızı kamyona yükleyen aynı taşıma ekibi, doğrudan yeni evinize gidecek ve onları boşaltacaktır. Eşyalarınızın gelmesi için birkaç gün beklemenize gerek yok ve kamyon sadece sizin eşyalarınıza tahsis edildiğinden eşyalarınızın diğer müşterilerin eşyalarıyla karışıp karışmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok. Sadece size ait eşyaları yükleyecek olan kamyonumuz yükleme bittikten hemen sonra hareket ederek yeni şehrinizdeki evinize en kısa sürede ulaşarak eşyalarınızı teslim edecektir.

Kombo Taşıma


ANTALYALIEVDENEVE

Kombo taşıma, şehirlerlar arası uzun mesafe taşımalarda birden fazla ev eşyasının (genellikle iki ayrı eşya) aynı araçla taşınması işlemidir. Bu tip taşımanın maliyeti ekspres taşımaya göre biraz daha uygun olabilir.

şehirler arası evden eve nakliyat kombo taşıma antalya
antalya şehirlerarası parsiyel parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma


ANTALYALIEVDENEVE

Parsiyel taşıma şeklinde de adlandırılabilen parça eşya taşıma, genellikle komple bir evin değil ama bir veya bir kaç parça eşyanın bulunduğu yerden alınarak başka bir adrese taşınması işlemidir.

ANTALYALIEVDENEVE

Diğer Taşıma Hizmetlerimiz

şehiriçi taşıma antalya
Şehir içi Taşıma

Antalya Şehiriçi Nakliyat

Antalya merkez ve diğer tüm ilçelerde lokal ve kısa mesafeli taşıma hizmetleri de vermekteyiz.

asansörlü nakliyat antalya
Asansörlü Nakliyat

Antalya Asansörlü Taşıma

Asansörlü ev eşyası taşıma hizmetimiz ile çok yüksek katlara kadar eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır.

fuar taşımacılığı antalya
Fuar ve Stand Taşıma

Antalya Fuar Taşımacılığı

Fuar ve stand malzemeleri için lojistik ve nakliye hizmetlerimizden uygun maliyetlerle yararlanabilirsiniz.

ANTALYALIEVDENEVE

Antalya Ev Taşıma ve Depolama Hizmetleri

ANTALYALIEVDENEVE

SIK SORULAN SORULAR

Şehirler arası taşınmada eşyalarımı kendim mi paketlemeliyim?

Bu sizin tercihinize bağlıdır fakat standart uygulamada evinizde bulunan kaba eşyalarınız firmamız tarafından demonte edilerek balonlu naylonlarla ambalajlanarak sarılmaktadır. Ufak tefek tabir ettiğimiz kırılacak eşyalar, mutfak gereçleri, giysi ve tekstil ürünleri ise isteğe bağlı olarak şirketimiz personeli tarafından kutulanabilir. Bu işlem ek ücrete tabidir.


Taşınma için fiyat almak istiyorum ücretsiz ekspertiz hizmetiniz var mı?

Evet ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Anlaşma yapmak için mutlaka öncesinde keşif yapmaktayız. Eşyanızı ve bulunduğunuz binayı görmeden fiyat veremiyoruz.


Taşınma sırasında eşyalarım zarar görür mü?

Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için şirket çalışanlarımız gerekli bütün paketleme önlemlerini almaktadır. Alınan önlemlere rağmen eşyalarınızın zarar görmesi durumunda, öncesinde imzalanmış olan nakliye sözleşmesine bağlı olarak zarar gören eşyalar şirketimiz tarafından tazmin edilmektedir.