İçeriğe geç

Kurumsal Depolama Çözümleri

Kurumsal eşya depolama çözümleri, işletmelerin ve kuruluşların eşyalarını güvenli ve düzenli bir şekilde depolayabilmeleri için sunulan hizmetlerdir. Bu çözümler, işletmelerin depolama ihtiyaçlarına ve özel gereksinimlerine yönelik olarak tasarlanmıştır. İşletmeler için sunulan kurumsal eşya depolama çözümlerimiz aşağıdaki listelenmiştir:

  • Depolama Birimlerimiz: Kurumsal eşya depolama hizmeti veren firmamız , işletmelerin ihtiyaçlarına uygun depolama birimleri sunmaktadır. Bu birimler farklı boyutlardadır ve işletmenin eşyalarını düzenli ve güvenli bir şekilde saklamak için kullanılır. İşletmelerin özel taleplerine uygun çözümler de üretmekteyiz.
  • İklim Kontrollü Depolama: Hassas veya değerli eşyaların korunması için iklim kontrollü depolama alanları sunmaktayız. Bu alanlar, sıcaklık, nem ve diğer hava koşullarını kontrol altında tutarak eşyaların zarar görmesini önler. Depolama alanlarımız elektronik nem ve sıcaklık ölçer cihazlarla düzenli olarak kontrol edilmektedir.
  • Arşivleme ve Belgelendirme: İşletmeniz için önemli olan belgeler, kayıtlar ve arşivler, kurumsal eşya depolama hizmetiyle güvenli bir şekilde saklanır. Bu hizmet, belgelerin düzenli bir şekilde arşivlenmesini ve gerektiğinde hızlı erişim sağlanmanıza yardımcı olur.
  • Güvenlik: Kurumsal eşya depolama şirketimiz, eşyaların güvenliğini sağlamak için yüksek güvenlik önlemleri almaktadır. Bunlar arasında güvenlik kameraları, alarm sistemleri, erişim kontrolleri ve güvenlik personeli bulunmaktadır.
  • Taşıma ve Lojistik: Kurumsal eşya depolama çözümlerimiz, işletmelerin eşyalarını güvenli bir şekilde depolama birimlerine taşımasında yardımcı olmaktadır. Profesyonel taşıma ve lojistik hizmetleri, eşyaların hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlar.
  • Etiketleme ve Envanter Yönetimi: Kurumsal eşya depolama hizmetimiz ile, eşyaların etiketlenmesi ve envanter yönetimi için çözümler sunuyoruz. Bu şekilde işletmenizin hangi eşyaların nerede olduğunu izlemesini ve kolayca erişmesini sağlıyoruz.

İşiniz ve Şirketiniz için Kurumsal Depolama Çözümleri Sunuyoruz

Ofisinizin, işyerinizin taşınması esnasında malzeme ve ticari ürünlerinizi belirli bir süreyle saklayabileceğiniz size özel kilitli, anahtarı sadece sizde olan depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Antalya’da profesyonel depolama olanağı sunan şirketimiz kurumsal depo çözümleriyle işletmeler için depolama, antrepo ve taşıma ihtiyaçlarında çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

Şirketinize Özel Oda Sistemli Depolama Seçenekleri

Depolama alanlarımız odalar şeklinde bölünmüş olup sadece kullanıcısına ait depolardır. İhtiyacınıza uygun depoyu seçtikten sonra deponuza ürün ekleyip çıkarabilir, müşterilerinize dağıtım işini kendinize ait depolardan yapabilirsiniz. Kendi deponuza ürün ekleyip çıkardıkça ekstra bir para ödemezsiniz.

Antalya kurumsal depolama tesisimiz yüksek güvenlikli kapalı devre kamera, alarm sistemleri ve gece bekçileri tarafında korunmaktadır.

Hizmet karşılığı fatura kesilmekte olup şirketimizin bütün evrakları tamdır ve resmi bir işletme olarak faaliyetini sürdürmektedir.