İçeriğe geç

Kurumsal Depolama Antalya

İşiniz ve şirketiniz için kurumsal depolama hizmetleri sunmaktayız. Ofisinizin, işyerinizin taşınması esnasında malzeme ve ticari ürünlerinizi belirli bir süreyle saklayabileceğiniz size özel kilitli, anahtarı sadece sizde olan depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Antalya’da profesyonel depolama olanağı sunan şirketimiz kurumsal depo çözümleriyle işletmeler için depolama, antrepo ve taşıma ihtiyaçlarında çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

Depola alanlarımız oda oda şeklinde bölünmüş olup sadece size ait odalardır. İhtiyacınıza uygun odayı seçtikten sonra aynı odaya ürün ekleyip çıkarabilir, müşterilerinize dağıtım işini kendinize ait depolardan yapabilirsiniz. Kendi deponuza ürün ekleyip çıkardıkça ekstra bir para ödemezsiniz.

Antalya kurumsal depolama tesisimiz yüksek güvenlikli kapalı devre kamera, alarm sistemleri ve gece bekçileri tarafında korunmaktadır.

Hizmet karşılığı fatura kesilmekte olup şirketimizin bütün evrakları tamdır ve resmi bir işletme olarak faaliyetini sürdürmektedir.